Kwiecień 16 2014 18:02:42

kasia84 tygodnie
panik206 tygodnie
harlejowiec272 tygodnie
Witamy na naszej stronie internetowej
Dobry początek jest już niemałym osiągnięciem
/Sokrates/

Rozbudzamy w każdym dziecku, które przekroczy próg naszego przedszkola, poczucie szacunku wobec tradycji rodzinnych, religijnych, oraz regionalnych i narodowych.

Nasze dzieci potrafią wyrażać siebie i swoje odczucia w różnorodnej twórczości.

W świecie pełnym agresji chcemy wyzwolić u wychowanków pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata, dostosowując formy oddziaływań do indywidualnych możliwości rozwojowych dziecka.

Oferujemy dzieciom naszą wiedzę, doświadczenie, miłą atmosferę i bogatą ofertę edukacyjną.

Nasze przedszkole jest wspaniałe dla dzieciaków doskonałe! Uczy, bawi, wychowuje serca dla nich nie żałuje, prawidłowo ukształtuje i do szkoły przygotuje!
Klub Małego Artysty
a
Klub małego artysty prowadzony przez panią Kingę to zajęcie dla dzieci z duszą artystyczną. Jest to miejsce, w którym mieszają się kolory, szaleją różne kształty, tworząc wspaniałe obrazy. Każdy ma do dyspozycji sztalugę, paletę z farbami olejnymi, pędzle, panele malarskie i podobrazia bawełniane. To co na nich stworzy zależy wyłącznie od niego. Najważniejsze by malować co chcemy, a nie to co musimy. Uczymy się szkicować kompozycję obrazu, nakładać kolor, dopracowywać dzieło. Mieszanie kolorów tak, by uzyskać inną barwę sprawia nam kłopot, ale za jakiś czas i to opanujemy do perfekcji. I te płaskie pędzle...pani Kinga cały czas przypomina -"...płaski pędzel to nie łyżka, a paleta to nie garnek...pociągłe ruchy...i moczyć w oleju...moczyć...". Kto wie, być może za kilkanaście lat będziemy sławnymi artystami i nasze prace będą wisiały w galeriach.
Klub Małego Ratownika
Powitanie Wiosny 2014
Gimnastyka u średniaków
wkrótce relacja
Ruch to zdrowie
a
Nie ma jak wyżyć się na łące. Powiedzmy sobie szczerze - spacery są nudne. Człowiek idzie w jednym tempie, kiwa się na boki. Co to za frajda dla sprawnego starszaka??? Wprawdzie można sobie porozmawiać z kolegą, ale my potrzebujemy ruchu. Pomysł szaleństwa na zielonej trawce został entuzjastycznie przez nas przyjęty. Zabawa była przednia, tylko trochę za krótka, musieliśmy wracać na obiad.
środa 16 Kwietnia 2014
.
Imieniny obchodzą:
Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta

Nie możesz się zalogować?
6 latek w szkole

Przetłumacz stronę

Przegląd 2009
Zima 2010
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25/12/2012 17:27
Grin Dużo zdrowia, radości i miłości na Święta i Nowy Rok