Maj 29 2015 05:53:01
Ważne informacje
Zapisy do przedszkola
Telefon zaufania
W gminie Tarnów

Telefon zaufania
Witamy na naszej stronie internetowej
Dobry początek jest już niemałym osiągnięciem
/Sokrates/

Rozbudzamy w każdym dziecku, które przekroczy próg naszego przedszkola, poczucie szacunku wobec tradycji rodzinnych, religijnych, oraz regionalnych i narodowych.

Nasze dzieci potrafią wyrażać siebie i swoje odczucia w różnorodnej twórczości.

W świecie pełnym agresji chcemy wyzwolić u wychowanków pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata, dostosowując formy oddziaływań do indywidualnych możliwości rozwojowych dziecka.

Oferujemy dzieciom naszą wiedzę, doświadczenie, miłą atmosferę i bogatą ofertę edukacyjną.


Nasze przedszkole jest wspaniałe dla dzieciaków doskonałe! Uczy, bawi, wychowuje serca dla nich nie żałuje, prawidłowo ukształtuje i do szkoły przygotuje!
FACEBOOK
Zapraszamy na nasz profil na facebooku:
Publiczne Przedszkole w Zbylitowskiej Górze

https://www.facebook.com/przedszkolepodkasztanami
REKRUTACJA 2015/2016
KOMISJA REKRUTACYJNA POZYTYWNIE ROZPATRZYŁA ZŁOŻONE WNIOSKI.
WSZYSTKIE DZIECI ZOSTAŁY PRZYJĘTE DO PRZEDSZKOLA
NA ROK SZKOLNY 2015/2016.

WCIĄŻ SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
TYDZIEŃ FRANCUSKI
A oto kolejna podróż po Europie od 11 do 15 maja tym razem
do...
FRANCJI!!!
Zapraszamy na spotkanie z braćmi Lumier, baśniami Perraulta, Dzwonnikiem z Notre Dame. Poznamy zabytki, kulturę i łykniemy odrobinę historii. Zaśpiewamy "Frere Jacques" i zatańczymy kankana.
Jak Francja to i elegancja - pokaz mody musi być. To tylko nieliczne
z wielu zaplanowanych atrakcji. Na relację zapraszamy niebawem.

Tydzień HISZPAŃSKI - VIVA ESPANA
a
Właśnie przyszedł czas na podsumowanie "hiszpańskiego tygodnia". Oj, działo się, działo... Na początek oczywiście drobna wędrówka po mapie... no przecież trzeba ten kraj gdzieś umiejscowić. Jak już znamy położenie można by się zainteresować historią, kulturą Hiszpani - rzecz jasna w wersji uproszczonej. Podczas prezentacji multimedialnej dowiedzieliśmy się co nieco o zabytkach, poznaliśmy barwy narodowe kraju - flagę, wysłuchaliśmy hymnu, oczywiście po hiszpańsku, oglądnęliśmy króciutką bajeczkę o byczku - w nawiązaniu do corridy. Była okazja podziwiania tańca flamenco w wykonaniu "live" przez jednego z wolontariuszy - Francisco. Nie musimy chyba wspominać, że przyłączyliśmy się do tych pląsów. Kolejne dni to marsz torreadorów z opery Carmen oraz - co się logicznie z tym wiąże - wykonanie Byczka Fernando (miłośnika kwiatków i motylków) z pudeł kartonowych przytaszczonych przez rodziców  GRACIAS... Dla dusz artystycznych tzw. "sztuka na dachu" czyli  Sagrada Familia do podziwiania na piętrze przedszkola wykonana przez dzieci. Podobnie zresztą jak i hiszpańska spódnica stworzona praktycznie samodzielnie przez najmłodszych. Do tego malowanie flagi Hiszpanii - nieco bardziej skomplikowane ze względu na te rysunki pośrodku oraz wykonanie wachlarzy bodajże dla tancerek. Było sporo dla umysłu, nadszedł czas na ciało... czyli degustacja!!! Soczek ze wspaniałych, dojrzałych pomarańczy tudzież mandarynek, możliwość skosztowania oliwek oraz innych specjałów prosto ze słonecznej Hiszpanii. Na obiadek Tortilla, palce lizać. Tydzień zakończony na sportowo meczem Real Madryt kontra Barcelona... niektórzy do końca nie wiedzieli w jakiej drużynie grali. Ale to przecież nieistotne...liczy się FUN!!!
TYDZIEŃ HISZPAŃSKI
Przed nami starannie zaplanowana i oczekiwana w dniach 20 - 24 kwietnia podróż do...
SŁONECZNEJ HISZPANII!!!
W tych dniach czeka na dzieci w przedszkolu wiele atrakcji - spotkanie z Hiszpanem, byczkiem Fernanndo, Torreadorem oraz Zorro.
Poznamy zabytki Hiszpanii, kuchnię hiszpańską, zatańczymy flamenco
i zagramy mecz FC Barcelona kontra Real Madryt.
Zaparaszamy na relację wydarzeń zaraz po powrocie z podróży.


Dzisiaj
Dzisiaj jest
piątek 29 Maja 2015
.
Imieniny obchodzą:
Magdalena, Bogumiła, Teodozja, Urszula, Benita
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
6 latek w szkole